خدمات زاگما - پرداخت در محل - فروشگاه ساز - تامین کالا - انبارداری - تأمین کالا - ارسال کالا - افزایش فروش - ربات فروشنده تلگرامی - معرفی مشتری نما

حریم خصوصی

هنگامی که شما برای استفاده از خدمات زاگما، ثبت نام می‌نمایید و اطلاعات تماس شما شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، آدرس محل، شماره تلفن و اطلاعات بانکی شامل شماره کارت یا شماره حسابتان را در اختیار زاگما قرار می‌دهید. تا زمانی که شما کاربر سایت ما باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند.

گزارش تخلف تماس با زاگما

حریم خصوصی

زاگما اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به‌جز مراجع قضایی قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده‌اید در جهت برقراری خدمات به شما استفاده می‌نماییم. در همین راستا ممکن است اطلاعات تماس شما جهت استفاده از خدمات حمل‌ونقل و ارسال مرسوله در اختیار شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قرارداد با زاگما قرار گیرد. همچنین از اطلاعات بانکی شما نیز تنها در فرایند پرداخت استفاده خواهیم نمود. زاگما فقط اطلاعات تماستان را به اشخاص طرف قرارداد با شما جهت انجام معاملات ارائه خواهد نمود. اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال سایت زاگما یا اعضای سایت زاگما یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا درجایی که سایت زاگما متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهد. زاگما همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که برای اعضاء خود ذخیره کرده ولیکن برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در مواردی که ۱- موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد، ۲- در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد و یا ۳- موردنیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی‌های حقوقی باشد که سایت زاگما به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند. 4- لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

رمز عبور شما کلید اکانت شماست. از ارقام، حروف و کاراکترهای خاص و منحصر به فرد استفاده کنید، و به‌هیچ‌وجه پسوردتان را در اختیار دیگران قرار ندهید. اگر پسورد یا اطلاعات شخصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، به یاد داشته باشید که شخص شما در قبال تمام فعالیت‏هایی که به اسم شما در اکانتتان انجام می‏شود، مسئولیت قانونی و اخلاقی دارید. اگر اختیار پسوردتان را از دست بدهید، ممکن است متعاقباً قابلیت کنترل اطلاعات شخصیتان را نیز ازدست‌داده و در این صورت تصمیم‏گیری و اجرای اقدامات قانونی مربوطه به نیابت از شما انجام خواهد گرفت. بنابراین، اگر پسورد شما به هر دلیلی به خطر افتاده، باید فوراً زاگما را مطلع کرده و پسوردتان را تغییر دهید.

شما می‏توانید با ورود به‌حساب کاربری‌تان، بیشتر اطلاعات شخصیتان را ببینید، مرور کنید و تغییر دهید. اگر اطلاعات شخصی شما دچار تغییر شده یا نادرست است، باید فوراً آن را به روز کنید. زمانی که شما اطلاعاتی را به نمایش عموم گذاشتید، دیگر نمی‏توانید آن‌ها را تغییر داده یا حذف کنید. بنابر درخواست شما و در صورت امکان، ما اکانت شما را بسته و اطلاعات شخصیتان را از دید عموم پنهان می‏کنیم. این عمل بر اساس فعالیت اکانت شما و مطابق با قوانین و مقررات داخلی ما انجام می‏شود. ما اطلاعات شخصی حساب‌های کاربری بسته‌شده را برای تبعیت از قانون، جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و تقلب، حذف، همکاری و تعامل با هر نوع تحقیق و بررسی و انجام سایر فعالیت‌های مجاز قانونی، نگهداری می‏کنیم و در موارد قانونی افشاء خواهیم کرد.

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد؛ ذخیره‌شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمزگذاری، پسوردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آن‌ها استفاده می‏شود. اگرچه، همان‌طور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به‌طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیداکرده یا آن‌ها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع‏آوری کرده‏اند، سوءاستفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

ممکن است که سیاست حفظ حریم شخصی را در هرزمانی اصلاح‌کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح‌شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید.

ایده‌های خود را با زاگما جامه عمل بپوشانید

فروشگاه خود را با کمترین هزینه بسازید، کالاهای مورد نظرتان را توسط زاگما تأمین کنید و از خدمات منحصر به فرد زاگما در همه مراحل فروشتان برای افزایش حاشیه سودتان استفاده کنید


زاگما پلی به سوی آینده ایی روشن

خیابان شریعتی - خیابان مطهری شرقی - خیابان پلیس - نرسیده به اجاره‌دار پلاک 243
021-88145168


logo-enamad logo-samandehi
زاگما - عضو انجمن صنفی کسب و کار - موفقیت در کسب و کار اینترنتی - کمک به موفقیت زاگما - عضو اکادمی بازاریابی جهانی - بازاریاب موفق سئوی موفق با درجه بالا - زاگما - سئو کننده سایت
زاگما - ربات تلگرامی زاگما به منظور پاسخگویی بهتر و پیگیری مرسولات