با افزونه ووکارس(وردپرسی) زاگما براحتی می توانید به طور مستقیم و در لحظه استعلام هزینه ارسال مرسولاتتان را دریافت نمایید و ثبت سفارش کنید.

مطلب مرتبط
افزونه حمل و نقل زاگما برای فروشگاه ساز ووکامرس ( وردپرس ، دکان)
ارسال سفارش از ووکارس به زاگما
حل مشکلات رایج و تنظیمات بیشتر در پلاگین حمل و نقل ووکامرس

اگر کالایی در انبار زاگما و یا در فراگما دارید که میخواهید تعداد این کالا به صورت همزمان در پنل کاربری زاگما تغییر نمایید کافیست بر طبق دستورالعمل زیر تنظیمات را انجام دهید.

در قسمت مدیریت فروشگاه»تنظیمات فروشگاه تب تنظیمات فروشگاه تیک مربوط به اجبار API به بررسی کد کالای ارسالی در سبد خرید را فعال نمایید.

مطابق توضیحات مذکور با فعال سازی این گزینه از این پس کد کالای تمام سفارشات ثبتی شما توسط زاگما بررسی می شود و مطابق کد کالای ارسالی تعداد کالای موجود در زاگما تغییر می کند.

توجه : با فعال شدن این گزینه چنانچه در سفارش ارسالی فروشگاه شما، کد کالایی به غیر از کالاهای موجودتان در زاگما باشد، سفارش مذکور ثبت نمی گردد، از این رو حتما همواره کد کالاهای زاگما را بر طبق کد کالاهای فروشگاهتان اصلاح نمایید.

زاگما

برای تغییر کد کالاهای ثبت شده در انبار زاگما به قسمت انبار زاگما»لیست کالاهای موجود در انبار رفته و با انتخاب مداد کنار نام هر کالا مشخصات آن کالا قابل تغییر می باشد، میتوانید تیک تغییر کد کالا را بزنید تا کد کالای مورد نظر نمایش داده شود و تغییر نماید، لطفا توجه داشته باشید که با تغییر کد کالا تاریخچه قبلی کالا غیر قابل دسترس می باشد.

توجه : کد کالای جدید حتما حروف انگلیسی یا اعداد یا ترکیبی از هر دو باشد.

 

ووکارس

در قسمت پیشخوان مدیریت سایت وردپرستان در سمت راست قسمت محصولات»همه محصولات را انتخاب نمایید، در این قسمت همه مرسولات ثبت شده در فروشگاه وردپرستان لیست شده است.

در لیست نمایش داده شده با قرار دادن موس بر روی هر کالا در زیر نام کالا شناسه کالا نمایش داده می شود، همچنین با رفتن روی گزینه ویرایش  و باز کزدن این لینک، در اخر لینک عبارت به صورت post.php?post=61&action=edit نوشته شده است که کد 61 همان شناسه(کد) کالای ثبت شده در فروشگاهتان می باشد، میتوانید این کد را در قسمت کد کالای انبار این کالا در زاگما قرار دهید.