شما برای اینکه بازدهی کاری تون رو بالا ببرید بهتره از کارمندانی استفاده کنید که عاشقانه کارشون رو دوست دارند و به سیستم کاری شما وفادارند و می تونن تاثیر بسزایی رو مخاطب ایجاد کنن. شما می توانید وفاداری رو به کارکنان تون یاد بدید. وفاداری سرمایه و پس انداز شرکت شماست. تحقیقات نشون داده داشتن یک کارمند خوشحال و فعال تاثیر زیادی روی افزایش بهره وری داره.

سعی کنید روی کارمندانتون متمرکز بشید تا بتونید پایه های شرکت خودتون رو مستحکم کنید و با خیال راحت کارهای اونها رو به خودشون بسپارید و یک نتیجه خوب بگیرید و خوتون به فعالیتهای اساسی برسید. اگر کارمندان تون رو وفادار کنید خیلی بهتر از اینه که بهشون آموزش بدید.

کسب و کار مال شماست، پس رهبری تیم رو خودتون به عهده بگیرید. اما چند تا سئوال رو در نظر بگیرید و جوابش رو از کارکنان تون بگیرید، اینکار روی بالا بردن کیفیت بهتر نقش موثری داره.

آیا شما جزءاون دسته از مدیرانی هستید که دائما در حال پشتیبانی گرفتنه؟

آیا شما با ماموریت های سخت که انجام میدید خودتون رو زنده نگه می دارید؟

چی باعث می شه که شما در حین انجام کار خوشحال بشید و در شما شعف ایجا می کنه؟

بعد از جواب همه این سوالات، اقدامات خودتون رو با صدای بلند برای کارکنان تون بیان کنید. شما می تونید به جای نگرانی، نگاهی به آئینه و بازتاب اون داشته باشید. تعداد زیادی از خریداران برای خواسته هاشون دنبال شما می گردند، پس به تجارت تون فکر کنید. شما زمانی رو  هر روز برای راهنمایی و برآورده کردن انتظارات مخاطب تون در نظر بگیرید. آیا شما کارتون رو به درست ترین شکل انجام میدید؟

سعی کنید افراد مناسبی را استخدام کنید، از آدمهای شایسته ای استفاده کنید که برای حمایت و افزودن ارزش به کسب و کار شما هستند.

وقتی وارد یک کسب و کار بزرگ میشید، دیگه تجارت های کوچیک براتون اعتباری نداره. شما باید افرادی را استخدام کنید که آستانه موفقیت های شما رو نشون بدن، سعی کنید کاری رو که کارمندتون قراره انجام بدن بطور واضح و کلی براشون توضیح بدید و آنها رو نسبت به شغل شون توجیه کنید و برای شرح وظایف شون وقت بذارید نظرات اون رو هم در رابطه با کسب و کارتون بپرسید و سعی کنید قسمتی از DNA خودتون رو در اون تزریق کنید اینکار باعث همسو شدن اونها با شما می شه. حالا ممکنه بپرسید از کجا یه همچین کسی رو می تونم پیدا کنم؟ راه پیدا کردن یک فرد مناسب با دیدگاه شما اینه که به کسانی که با افکار و دیدگاه شما آشنا هستند، مطرح کنید که دنبال کسی با این شرایط هستید و از اونها بخواهید که افراد واجد شرایط را به شما معرفی کنن. و حتی می تونید از شبکه های مجازی که در اون عضو هستید کمک بگیرید و افرادی رو که در رابطه با شما نظر دادن را، آنالیز کنید.

سعی کنید کسایی رو استخدام کنید که شرایط مشابه با شما دارن، ساده برخورد کنید، از افراد بهتر با توقعات کمتر استفاده کنید. وقتی شخصی رو پیدا کردید همه انتظارات شما برآورده می کنه سریعا استخدامش کنید. هیچ چیزی بدتر از این نیست کسی را برای شغلی در نظر بگیریم که برای سمت انتخابیش مناسب نیست و هیچ تفکری در رابطه با کاری که انجام میده نداره. هرچقدر لازمه زمان بذارید برای استخدام افرادی که از نظر روحی سلامتی کامل دارند و می تونن کارشون رو درست انجام بدن، انتخاب درست بازخورد تجارت شما رو افزایش می ده. به کارمندانتون زمان بدید که با شغلشون ارتباط برقرار کنن تا بتونن بهش علاقه مند بشن، اینکار باعث می شه شما یه محیط خوب و یک کسب و کار موفق داشته باشید. سعی کنید شفاف سازی کنید و هدف کسب و کارتون رو بیان کنید. هرگز فکر نکنید که همه، تمام چیزهایی رو که شما می خواهید، می دونن. تصمیمات و قوانین خشک رو بطور کامل دور بریزید. اگر شما افراد مناسب رو استخدام کنید اونها علاوه بر اینکه همه موفقیت های تجارت شما رو به اشتراک می گذارن بلکه به شما کمک می کنن که مشکلاتتون را هم حل کنید شک نکنید که مشکلات شما با یه تدبیر درست و جامع حل میشه.

فردی را تو کارهاتون انتخاب کنید که صدای شما و پل ارتباطی شما با بقیه باشه و خیلی مواقع اون فرد جای شما وارد عمل بشه و تفکرات شما رو پیاده سازی کنه. توی جلساتی که برگزار می کنید بازخورد کارکنان تون رو بررسی کنید. شما باید افراد مناسبی رو انتخاب کنید که فعال و خلاق و جسور باشن. کارکنان شما واسطه شما و مشتریانتونن. شما می تونید برای قدردانی از زحمات کارمندان تون برای اونها پاداش در نظر بگیرید و یا می تونید تو جلسه تون از زحمات اونها تشکر کنید اینکار باعث ایجاد انگیزه در اونها میشه و یقینا بیشتر برای کارشون زمان می ذارن. سعی کنید به اهداف کارمندانتون اهمیت بدید.

در پایان توصیه ما به شما اینه که کارکنانتون رو شگفت زده کنید و مشتریانتون رو توانمند. اینکار رو باید با سیاست و روشهای مطمئن انجام بدید. مطمئن بشید که کارکنان خوشحالی دارید و محیط شاد و خلاقی درست کردید اینطوری به یک تجربه فراموش نشدنی میرسید.

وفاداری کارکنان شما خرید شما رو هم تحت تاثیر قرار میده و آمار فروش تون رو افزایش میده.