با پیشخوان مجازی زاگما خدمات شرکت های حمل و نقل با کمترین هزینه و به سرعت در دسترستان می باشند.

با تنوع انتخاب شرکت های حمل و نقل در زاگما می توانید ارسال هوشمند را تجربه نمایید و قیمت های ارسال را مقایسه نمایید و مرسولاتتان را به روش های مختلف به مقصد به صورت درب به درب ارسال نمایید، در این روش شما با ثبت سفارش (اعم از کالا ، نامه ، بسته و .. ) در پنل اختصاصی خودتان، در همان لحظه از هزینه پستی خود آگاه می شوید و پس از ثبت سفارش بارکد معتبر پستی که در همه شرکت های حمل و نقل طرف قرارداد با زاگما مورد قبول می باشد دریافت می کنید.

مغازه یا بوتیک دارید، فروش اینترنیت یا پستی دارید، مدیر مسئول مجله یا آزمایشگاه و یا مدیر شرکت یا کارخانه هستید ؟

با این روش محل شما دفتر پیشخوان پستی مجازیتان به صورت 24 ساعته برای ثبت سفارش بوده و پس از پرینت فاکتور، مامور پستی شرکت انتخابی شما به محل مورد نظر شما (درب دفتر پیشخوان مجازی شما) مراجعه کرده و پس از دریافت مرسوله از شما آن را به مقصد مورد نظر ارسال می کند، شما می توانید در هر لحظه وضعیت مرسوله را پیگیری نمایید و در صورت بروز هر گونه مشکل، پشتیبانی زاگما موارد پیش آمده را تا بر طرف کردن کامل مشکلات پیگیری می کند.

مرسولات را میتوانید به چندین روش پستی (وجود تنوع شرکت های حمل و نقل) و چندین روش پرداخت از قبیل : پرداخت در محل (دریافت وجه کالا در مقصد)، پیش کرایه یا پرداخت شده (قبلا هزینه کالا و کرایه پستی دریافت شده)، پس کرایه (دریافت تنها هزینه ارسال از مقصد) ثبت نمایید.

بدین ترتیب با پیشخوان مجازی پستی زاگما از مشغله فکری شما کاسته می شود و در انرژی و وقت و هزینه شما صرفه جویی می گردد و می توانید با خیال راحت بر روی فروش و یافتن بازارهای جدید تمرکز نماید و بخش ارسال و پیگیری را با خیال راحت به زاگما بسپارید.

 

همین امروز دفتر پستی مجازی خودتان را راه اندازی نمایید