86045399-88541296(021)

ساعت کاری 08:00-18:00 + پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت

پنل کارآمد و روان

یکی از مسائل مهم در فروش اینترنتی ثبت سریع و دقیق سفارش‌های می‌باشد به‌نحوی‌ که خریدار بتواند در حداقل زمان ممکن سفارش خود را ثبت و نهایی کند .

شعار ما: اگر اینترنت داری انجامش بده

  • فروش در سایت‌های اینترنتی: با کمک وب‌سرویس که در اختیار شما قرار می‌گیرد پس از ثبت سفارش توسط مشتری شما در وب سایت‌های فروش شما بلافاصله سفارش‌ها در پنل کاربری شما قرار گرفته و امکان استعلام هزینه‌های پستی ، انتخاب نحوه ارسال در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
  • فروش در شبکه اجتماعی اینستاگرام: زاگما پنل پیامکی در اختیار شما قرار می‌دهد که شما فقط در زمان تبلیغات کالا ، کدی به کالا اختصاص می‌دهید و خریدار کد مذکور را به شماره‌ای که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم پیامک می‌دهد.بعد از پیامک خریدار ، سفارش در پنل کاربری شما ثبت خواهد شد
  • فروش در شبکه اجتماعی تلگرام: با استفاده از ربات‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد ، خریدار می‌تواند به‌سادگی سفارش‌ها را ثبت نموده و  سفارش‌ها در پنل کاربری‌تان برای اقدامات بعدی در دسترس می‌باشد.

پس از ثبت ‌نام در زاگما که به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد برای شما این قابلیت به وجود می‌آید که در مرحله اول که توسط شما انجام می‌پذیرد; به راحتی ثبت سفارش ، بسته‌بندی ،برچسب نمودن پرینت آدرس‌ها بر بسته‌ها رو انجام داده و در این مرحله با ثبت سفارش شما کلیه سفارش‌ها با توجه به مجوزها و درگاههای زاگما در شرکتهای حمل و نقلی مربوطه ثبت شده و روز کاری بعد ماموران پستی نسبت به جمع آوری بسته ها و ارسال به خریدارها اقدام می نماید .

لازم به توضیح میباشد با توجه به مجوزهای این شرکت امکان پرداخت آنلاین و پرداخت در محل و پس کرایه وجود دارد.

فایل راهنما در پنل قرار شده که به‌طور کامل قسمت‌های مختلف را برای شما توضیح می‌دهد و شما متناسب با نیازتان از بخش‌های مختلف استفاده می‌کنید و چون خدمات ارائه‌شده در پنل کارایی لازم و کافی را برای شما فراهم می‌کند، لذا پیشنهاد می‌گردد فایل را مطالعه نمایید تا با پتانسیل‌های زاگما آشنا شوید.