86045399-88541296(021)

ساعت کاری 08:00-18:00 + پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت

چشم‌انداز

در عصری که فناوری‌های جدید بشدت زمینه‌های مختلف زندگی انسان را تحت تأثیر قرار داده است، محصولات و خدماتی را در حوزه‌های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک فراهم کرده‌ایم تا تمامی اقشار جامعه به‌ راحتی با کسب و کار اینترنتی ارتباط برقرار کنند.

در مورد زاگما

شرکت نوین عرضه گستر با وب‌سایت Zagma.ir در سال 93 باهدف ارائه خدمات به فروشندگان در فضای اینترنت (وب سایت‌های فروشگاهی و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی( و تله مارکتینگ توسط فارغ‌التحصیلان در رشته‌های نرم‌افزار، IT ، MBA و تجارت الکترونیک تأسیس گردید که متناسب با نیاز مشتریان با ارتقا خدمات، توانست تمام نیازمندی‌های کسب‌وکارهای اینترنتی را پوشش قرار دهد. مهمترین خدمات زاگما :ارسال ، لجستیک ، فروشگاه ساز ، همکاری درفروش می‌باشد.
این شرکت با شعار" اگر اینترنت داری انجامش بده "با ارائه امکانات موردنیاز در کسب‌وکارتان نتایجی شگرف را برای شما فراهم می‌نماید، تا با کمترین هزینه مالی و بدون نیاز به تخصص و تجربه بازارهای الکترونیک بتوانند، به آسانی و با سرعت مرسولات را برای خریدارن ارسال کرده و یا در کوتاه‌ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را ساخته و با کمک سیستم همکاری در فروش زاگما، کالاهای مورد نظرشان را به همگان عرضه نمایند. در این فعالیت شما صاحب هرگونه امتیاز مادی و معنوی فروشگاه خود می‌باشید و در این راه زاگما با ارائه راهکارهای کارشناسانه، بخش‌های آموزشی مفید و پشتیبانی 24 ساعته، همراه و یاورتان جهت دستیابی به اهدافتان می‌باشد.

زاگما سامانه‌ی به منظور تبلیغات، فروش، ارسال، فروشگاه ساز و لجستیک در سراسر ایران می‌باشد، جامعه تحت پوشش زاگما بسیار گسترده است و کلیه مشاغل خانگی کشور، کلیه اصناف و کسب‌وکارهای فروش کالا و خدمات و کلیه تولیدکنندگان و واردکنندگان و صادرکنندگان و تمام مشتریان را در بر می‌گیرد.

برخی از خدمات زاگما به کسب‌وکارها :
 • راه‌اندازی پنل مدیریت فروش، سایت فروشگاهی رایگان و تأمین کامل کلیه فرآیندها و سیستم‌های فروش وابسته به تجارت الکترونیک و ارائه سیستم‌های بازاریابی و همکاری در فروش به صورت رایگان برای فروش کالا و خدمات برای انواع کسب‌وکارها به‌صورت تخصصی
 • ارائه سیستم‌های تبلیغاتی و خدمات بازاریابی و تبلیغاتی در کل کشور به کمک درگاه تبلیغات ایران که اجتماع کلیه صنوف و جامعه تبلیغاتی ایران از جمله تبلیغات در صدا و سیما و بیلبوردها و تبلیغات چاپی و غیره است. همچنین ارائه تخصصی خدمات تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها و اینترنت و همچنین خدمات بازاریابی حضوری و صدها خدمت تبلیغاتی در کل کشور به صورت تخصصی و بدون واسطه
 • ارائه خدمات فروش آنلاین و یا فروش به صورت پرداخت در محل در تمام کشور
 • ارائه خدمات کال سنتری جهت کمک به ثبت سفارشات فروشندگان به صورت متمرکز و غیرمتمرکز – ارائه خدمات لجستیک و راه‌اندازی انبارها و دفاتر فروش برای فروشندگان در سراسر کشور و ارائه خدمات بسته‌بندی و توزیع داخل شهری یا فروش محلی و منطقه‌ای در کشور
 • کلیه فرایند مدیریت بازاریابی، تبلیغات و فروش در زاگما به کمک پنلها و سامانه‌های قدرتمند و مدرن فروش به‌صورت یکپارچه انجام می‌شود. زاگما با شعار مشتری مداری به دنبال منفعت اجتماعی بوده و با رویه‌های جدید و فناوری‌های نوین کسب‌وکارهای کوچک را با هزینه‌های پایین و در زمان کوتاه ایجاد و حمایت می‌کند و کارآفرینی در بستر تجارت الکترونیک را در عمل پیاده‌سازی نموده است.

با توجه به گستردگی خدمات زاگما در سراسر کشور و اشتغال‌زائی فوق‌العاده بالای آن ، امیدواریم که همراهی ، حمایت و همکاری دولت و ادارات مختلف هم با مجموعه زاگما شروع شود تا بتوانیم نقش مؤثرتری در کاهش بیکاری و یا بی‌ثباتی مشاغل فعلی و ایجاد کسب‌وکارهای جدید ایفا نماییم.

خدمات اصلی زاگما:
1- پرداخت در محل و پرداخت آنلاین وجه سفارشات:

سرویس ویژه زاگما برای فروشندگان است، روزانه فروشنده سفارشات معلق خود را آماده ارسال کرده و بسته‌بندی طبق استاندارد زاگما در جعبه‌های مخصوص فروش اینترنتی قرار گرفته، پلمپ شده و فاکتور سفارش چاپ و روی بسته الصاق می‌گردد. پستچی مربوطه روزانه از محل فروشنده یا انبارهای لجستیک زاگما که غالباً در نقاط مناسب شهرها مستقر می‌باشد، بسته‌های آماده شده را تحویل گرفته و توزیع سرتاسری می‌گردد، مشتری در محل پس از تحویل کالا مبلغ را با پستچی تسویه می‌نماید و توسط زاگما این مبالغ به حساب فروشندگان به صورت منظم واریز می‌گردد. در صورتی که مشتری وجه را به صورت آنلاین پرداخت کرده باشد فقط توزیع مرسوله انجام گرفته و بدون دریافت وجه کالا تحویل مشتری می‌گردد و وجه سفارش در زمان ارسال با فروشنده تسویه می‌شود.

 • الزامات پرداخت در محل پستی:

1- داشتن سایت

دارای اینماد با نام و آدرس فروشنده مطابق ثبت‌نام انجام شده در زاگما

توجه: در صورتی که فقط از لجستیک برای ارسال مرسولات استفاده می‌نمایید نیازی به داشتن اینماد نمی‌باشد و از نماد لجستیک استفاده می‌شود.

توجه: در صورتی که سایت فعال یا دارای اینماد ندارید، میتوانید با هماهنگی با زاگما شروع به کار نمایید.

2- مدارک لازم:

 • تعهدنامه که در محضر گواهی امضا شود.
 • گواهی عقد قرارداد
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • مجوزها در صورت وجود خصوصاً در حوزه‌های فرهنگی، بهداشتی و غذایی

توجه: اسکن مدارک بایستی داخل پنل در بخش تنظیمات»ارسال مدارک قرار گیرد تا اخطار عدم تائید پنل کاربری و فروشگاه برداشته شود و قرارداد فروشندگی نیز در دو نسخه به آدرس شما ارسال می‌گردد که تکمیل می‌نمایید و به همراه اصل مدارک فوق به آدرس دفتر مرکزی زاگما پست نمایید.

2- لجستیک:

خدمات انبارداری، بسته‌بندی، پیک شهری، حمل و نقل پستی، چاپ فاکتور و ارسال مرسولات در لجستیک انجام می‌گردد. در این حالت فروشندگان تمرکز خود را بر روی تأمین و فروش محصولات می‌گذارند.
در سراسر ایران انبارهای لجستیک زاگما در اختیار فروشندگان می‌باشد.
ارسال سریع، منظم و با هزینه پایین علاوه بر تسهیل فروش فروشندگان و کاهش هزینه‌های آن‌ها، باعث افزایش رضایت مشتریان نیز می‌گردد.

الزامات:

 • محصولات بایستی مجوز فروش داشته باشند و فروش آن طبق قوانین کشوری منع قانونی نداشته باشد.
 • محصولات وارداتی بایستی مجوزهای ورود داشته باشند و مشکل قاچاق نداشته باشند.

توجه: در صورت توقیف محصولات به دلیل مشکلات قانونی آن کلیه مسئولیت‌های مربوطه بر عهده فروشنده خواهد بود.

نحوه اجرا: پس از عقد قرارداد فروشنده با لجستیک که علاوه بر قرارداد اصلی فروشنده با زاگما می‌باشد، فروشنده از داخل پنل فروشندگی خود درخواست ایجاد انبار در هر یک از شهرهای که انبار وجود دارد را ثبت می‌نماید و توسط لجستیک مربوطه انبار تائید، ایجاد و فعال می‌گردد، فروشنده پس از این اقدام به ایجاد کالا می‌نماید و لیست کالا به همراه تعداد محصولات را برای لجستیک ارسال کرده و لجستیک پس از شمارش کالا تائید محموله را زده و به موجودی انبار شما در لجستیک مربوطه اضافه می‌شود و می‌توانید ارسال خود را شروع نمایید که با ثبت سفارش کافی است در حال آماده‌سازی بزنید و لجستیک اقدام به آماده به ارسال، چاپ فاکتور، بسته‌بندی و ارسال می‌نماید.

3- پنل مدیریت فروش:

هر فروش فرآیندی از بازاریابی، ثبت، ارسال، رهگیری، تسویه، گزارش‌گیری سفارش و مالی، ارتباط با مشتری، مدیریت محصولات و انبارداری، مدیریت بازاریاب‌ها و ارتباط با آن‌ها و …. را شامل می‌شود. زاگما پنل مدیریت فروش در اختیار فروشنده قرار می‌دهد که همه این فرایند را در بر می‌گیرد و می‌توانید هرگونه کالا، خدمت و فایل مجازی که در چارچوب قوانین کشور باشد با درگاه فروش عرضه نمایید.

4- فروشگاه آنلاین:

یکی از خدمات هدیه زاگما به فروشندگان سایت فروشگاهی مستقل با هاست و دامنه و مدیریت حرفه‌ای با نام فُراگما (فروشگاه ساز اختصاصی زاگما) می‌باشد.