خدمات قابل ارائه توسط زاگما
انبارداری و لجستیک

این شرکت با دارا بودن انبارهایی مستقلبا پایین‌ترین هزینه اقدام به دپو ، بسته‌بندی ، صدور فاکتور و ارسال مرسولات می‌نماید و محدودیتی در خصوص حجم و نوع کالا وجود ندارد و با توجه به بیمه بودن تمامی اقلام وارده ، جبران هرگونه خسارت احتمالی وارد شده به اجناس بر عهده زاگما می‌باشد. لذا عمده‌فروشان یا افرادی که فضا و امکانات کافی برای دپو و بسته‌بندی محصولات ندارند می‌توانند از این امکان استفاده نمایند.

فروشگاه اختصاصی اینترنتی/تلگرامی/پیامکی/لینکی

هر کاری را که برای اولین بار انجام می‌دهید ممکن است سخت به نظر برسد، مخصوصاً زمانی که با آن کار آشنایی نداشته باشید. اما برخلاف تصورات رایج درباره ساخت سایت، با زاگما شما به سادگی و هزینه بسیار پایین می‌توانید در کمترین زمان ممکن با انتخاب قالب مورد دلخواه و ویرایش آن ، وب‌سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید و با فشردن یک کلید آن را منتشر نمایید. حتی اگر از چگونگی استفاده از کامپیوتر اطلاعات کمی داشته باشید، سایت ساز آنلاین زاگما به همراه راهنمای فارسی و واحد پشتیبانی شما را در ساخت سایت از ابتدا تا انتها راهنمایی می‌کند.

ارسال کالا

زاگما امکانی را فراهم نموده که شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قراررداد با مراجعه به محل شما، مرسولات مورد نظر را از محل شما تحویل گرفته و به خریدار تحویل دهند.

تأمین کالا

تأمین‌کنندگان شامل تولیدکنندگان، واردکنندگان و فروشندگانی می‌باشد که اجناس خود را جهت فروش از طریق فروشگاه‌های اینترنتی در اختیار زاگما قرار می‌دهند. لذا افرادی که به بازار تأمین کالا دسترسی نداشته و یا سرمایه تأمین کالا را ندارند جهت راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی می‌توانند از این امکان استفاده نموده و پس از هر فروش سود خود را دریافت نمایند.

با کمترین سرمایه شروع کنید

با هر میزان سرمایه می‌توانید تجارت خود را شروع کنید، برای راه‌اندازی شما نیاز به سرمایه کلان ندارید، زاگما امکانات منحصربه‌فردی از قبیل فراهم‌سازی کالا، انبار و حتی توزیع را هم برای شما فراهم آورده است.

کسب درآمد/افزایش فروش

در زاگما این امکان فراهم شده است که فروشندگان می‌توانند کالاهای مورد نظرشان را در سامانه زاگما ثبت کنند و دیگر فروشندگان (فروشگاه دار/ بازاریاب) زاگما با فروش کالاهای آن‌ها پورسانت توافق شده را از فروش موفق دریافت نمایند، تا بدین ترتیب فروشندگان پورسانت توافقی را دریافت کرده و فروش فروشگاه دار افزایش یافته و دارای سود و درآمد بیشتری شوند.

افزایش فروش موفق

زاگما با بهره‌گیری از روش‌های روز جهانی، برای کاهش آمار مرسولات برگشتی شما کمک کرده به‌طوری که مرسولات شما در عرض چند ماه با افزایش فروش و حداقل برگشت به مقصد برسند.

فروش غیر از سایت‌های اینترنتی

وجود امکانات مورد نیاز جهت استفاده از صاحبان کسب و کاری است که از طریق رسانه‌های جمعی و یا شبکه‌های اجتماعی اقدام به معرفی کالا و خدمات جهت فروش می‌نمایند.

ارائه درگاه بانک

در صورت درخواست فروشگاه زاگما درگاه بانک برای پرداخت آنلاین در اختیار فروشگاه قرار می‌دهد.

معرفی مشتری نما

مشتری نما افرادی هستند که پس از سفارش کالا به هر دلیل نسبت به دریافت کالا تمایل ندارند که این موضوع منجر به برگشت کالا و سربار نمودن هزینه‌های بسته‌بندی و ارسال کالا می‌شود. زاگما این امکان را برای شما فراهم می‌نماییم تا در صورت مشتری نما بودن خریدار مطلع گردید و در خصوص ارسال کالا خود تصمیم‌گیری نمایید.

پرداخت در محل/ پرداخت آنلاین

مطابق با میل مشتری امکان پرداخت در محل و پرداخت آنلاین وجود دارد نحوه پرداخت خریدار توسط شما مشخص می‌گردد و امکان استفاده از هر دو گزینه و هریک به تنهایی نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است تمامی گزارشات مالی مورد نیاز به صورت کاملاً روشن و شفاف در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  1. پرداخت آنلاین : مشتری در زمان خرید مبلغ کالا و خدمات را مطابق فاکتور ارائه شده پرداخت می‌نماید.
  2. پرداخت در محل : پس از تحویل کالا توسط شرکت حمل و نقل و ارسال آن مرسوله به مشتری مبلغ فاکتور از خریدار تحویل گرفته می‌شود.
در زمینه‌های تأمین‌کننده، توزیع‌کننده و انبارداری با زاگما همکاری نمایید تا موفقیت واقعی را به چشم ببینید

همکاری به عنوان تأمین‌کننده همکاری به عنوان توزیع‌کننده همکاری به عنوان انبارداری

زاگما پلی به سوی آینده ایی روشن

خیابان شریعتی - خیابان مطهری شرقی - خیابان پلیس - نرسیده به اجاره‌دار پلاک 243
021-88145168


logo-enamad logo-samandehi
زاگما - عضو انجمن صنفی کسب و کار - موفقیت در کسب و کار اینترنتی - کمک به موفقیت زاگما - عضو اکادمی بازاریابی جهانی - بازاریاب موفق سئوی موفق با درجه بالا - زاگما - سئو کننده سایت
زاگما - ربات تلگرامی زاگما به منظور پاسخگویی بهتر و پیگیری مرسولات