خدمات زاگما - پرداخت در محل - فروشگاه ساز - تامین کالا - انبارداری - تأمین کالا - ارسال کالا - افزایش فروش - ربات فروشنده تلگرامی - معرفی مشتری نما

زنجیره تأمین

زنجیره تأمین شامل تأمین‌کننده، توزیع‌کننده و انبارداری می‌باشد.

همکاری به عنوان تأمین‌کننده همکاری به عنوان توزیع‌کننده همکاری به عنوان انبارداری

توزیع‌کنندگان

نقش مهم توزیع‌کنندگان با صنعت در حال تغییر امروزی، بیشتر و بیشتر شده است. استراتژی زاگما بر پایه توزیع به‌موقع Just-in-time استوار است. توزیع‌کنندگان توانمند طرف قرارداد با زاگما، توانسته‌اند به قدری مسئولانه عمل نمایند که این مقوله به منزله یک امتیاز بالا برای فروشگاه داران زاگما تلقی می‌گردد.
نقش مهم توزیع‌کنندگان با صنعت در حال تغییر امروزی، بیشتر و بیشتر شده است. استراتژی زاگما بر پایه توزیع به‌موقع با توجه به گزارشات پژوهشی، تحلیلی زاگما محصولات ارسالی روزبه‌روز کم حجم‌تر گشته و از سوی دیگر بر تعداد مرسوله‌ها افزوده می‌گردد، که این امر نیازمند توزیع گسترده‌تر با سرعت بیشتری می‌باشد. از توزیع‌کنندگان محترم خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری مستقیم با ما تماس حاصل نمایید.


تأمین‌کنندگان

در زاگما تأمین‌کنندگان می‌توانند محصولاتشان را به آسانی در اختیار مخاطبین خود قرار دهند و بازار فروش گسترده‌تری را پیدا کنند. زنجیره فروش زاگما از صدها فروشگاه آنلاین تشکیل‌شده که توسط متخصصین تجارت الکترونیک مدیریت می‌شود.
با راهکار زاگما این امکان برای شما فراهم می‌شود تا ویترین گسترده محصولات خود را به نمایش بگذارید و کالاهای خود را بفروش برسانید و برندینگ خود را از طریق زاگما رشد دهید. شما حتی می‌توانید محصولات خود را در انبارهای ما قرار داده و تمامی مسائل مرتبط با عقد قرارداد فروشندگان خرده فروش را به ما بسپارید.

 1. دسته‌بندی و کنترل محصولات
 2. ثبت محصولات در تعداد کثیری از فروشگاه‌ها
 3. حذف واسطه و دلال‌ها
 4. افزایش فروش و ایجاد برندینگ
 5. سیستم گزارش‌گیری حرفه‌ای
 6. گسترش بازار مشتریانلجستیک (انبارداری)

زاگما توانسته بستری را جهت صرفه‌جوئی‌های عظیم در هزینه‌های زنجیره تأمین و نیز افزایش کارایی خدمات مشتریان خود فراهم آورد. لجستیک الکترونیک عمدتاً در راستای هدف شرکت‌هایی است که تمایل دارند از تجارت الکترونیک در بهبود زنجیره تأمین خود استفاده کنند. لجستیک فقط منوط به نگهداری و حمل و نقل کالا نیست بلکه به‌طور گسترده‌ای، مدیریت استراتژیک را هم شامل می‌شود.
زاگما با داشتن قوی‌ترین سیستم انبارداری و استفاده از نیروی متخصص و به‌کارگیری از زیرساخت‌های پیشرفته لجستیک، سعی بر آن دارد مخاطبانی که کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را در اختیار دارند و با گسترش کسب‌وکارشان نیازمند بهبود زنجیره تأمین خود...... جهت نگهداری و مدیریت ارسال محصولات خود به مشتریان می‌باشند راهکار نوین خود را ارائه دهد، در این روش کالاهای شما در لجستیک زاگما واقع در پایتخت و شهرستان‌های کشور قرار گرفته و کارکنان مجرب و متعهد این مجموعه با استفاده از سیستم‌های مکانیزه، وظیفه بسته‌بندی و ارسال محصولات شما را به عهده می‌گیرند.

 1. انبارداری قدرتمند
 2. امنیت بالا
 3. بیمه محصولات
 4. مکانیسم خودکار لجستیک معکوس
 5. بسته‌بندی خودکار کالا
 6. نظارت گستره
 7. سیستم توزیع مستقر در محل انبار
 8. ارسال مستقیم کالا به مشتری
 9. خدمات مشاوره لجستیک
 10. درخواست لجستیک

ایده‌های خود را با زاگما جامه عمل بپوشانید

فروشگاه خود را با کمترین هزینه بسازید، کالاهای مورد نظرتان را توسط زاگما تأمین کنید و از خدمات منحصر به فرد زاگما در همه مراحل فروشتان برای افزایش حاشیه سودتان استفاده کنید


زاگما پلی به سوی آینده ایی روشن

خیابان شریعتی - خیابان مطهری شرقی - خیابان پلیس - نرسیده به اجاره‌دار پلاک 243
021-88145168


logo-enamad logo-samandehi
زاگما - عضو انجمن صنفی کسب و کار - موفقیت در کسب و کار اینترنتی - کمک به موفقیت زاگما - عضو اکادمی بازاریابی جهانی - بازاریاب موفق سئوی موفق با درجه بالا - زاگما - سئو کننده سایت
زاگما - ربات تلگرامی زاگما به منظور پاسخگویی بهتر و پیگیری مرسولات